شلوار جین مام استایل زنانه مناسب چه اندامی است؟
17 تیر, 1403

شلوار جین مام استایل زنانه مناسب چه اندامی است؟

یافتن شلوار جین ایده‌آل شما می‌تواند مانند حل کردن یک پازل باشد: موارد زیادی وجود دارند که باید با هم هماهنگ شوند تا احساس راحتی داشته باشید و ظاهری عالی برای خود بسازید. در این زمینه، تنها خود شلوار اهمیت ندارد، بلکه عواملی همچون اندازه، جنس و برش لباس و همچنین فرم بدن شما و آنچه با آن احساس راحتی بیشتری می‌کنید، حائز اهمیت است. در این بخش شلوار جین مام استایل زنانه را مورد بررسی قرار داده ایم.

بهترین شلوار جین زنانه باید تمامی این موارد را در نظر بگیرد و از نظر طراحی باکیفیت باشد و در عین حال روی فرم بدن شما عالی به نظر برسد.

اینجاست که شلوار جین مام استایل زنانه (Mom Jeans) وارد عرصه مد می‌شوند. این شلوارهای جین با فاق بلند دیگر صرفاً یادآور دهه ۹۰ میلادی نیستند. امروزه، استایل‌ها و پارچه‌های مدرن این نوع برش را دوباره به کانون توجه بازگردانده‌اند.

شلوار زنانه مام استایل بر روی فرم‌های مختلف بدن زیبا و شیک به نظر می‌رسد و پوشیدن آن نیز بسیار راحت است. شلوار جین مام استایل از برند رویال جین، به دلیل فرم آزاد و راحت و کیفیت بالای پارچه و دوخت، به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های شلوار جین در بین خانم‌ها تبدیل شده است. در صورت نیاز به فروش عمده شلوار مام استایل این مقاله مناسب شماست.

به نقل از سایت Roxy شلوار جین مامان‌فیت دیگر فقط برای مادران نیست.

Mom-fit jeans aren’t only for moms any more. The cut and shape provide and enhance the hourglass figure — mom jeans draw attention to the smallest part of your waist while highlighting curves in the hips. This will compliment your figure whether or not you’re naturally curvy!

بهترین اندام برای شلوار جین مام استایل

بهترین اندام برای شلوار جین مام استایل

شلوار لی مام استایل زنانه همچنان به عنوان یک گزینه راحت و غیررسمی برای شلوار جین باقی مانده است. این شلوارها با پايين پا گشادتر و در عين حال کمر جذب‌ شده، برای اندام‌های ساعت شنی عالی هستند. همچنین به دلیل اینکه قسمت پایین پاها کمی گشاد است، با اندام‌های مستطیلی شکل و اندام‌های گلابی‌شکل نیز به شرط انتخاب برش مناسب، سازگاری دارد.

قد این شلوارها معمولا تا بالای قوزک پا می‌رسد، بنابراین برای اندام‌های ظریف و قدهای کوتاه، گزینه مناسبی نیستند. البته افراد ریزنقش می‌توانند با تا زدن پایین شلوار در ناحیه‌ی مچ پا یا پوشیدن قدهای کوتاه‌تر مام استایل مناسب با اندام خود را بپوشند. با این حال، نکاتی برای انتخاب شلوار جین مام استایل زنانه مناسب با فرم بدن خاص وجود دارد:

افراد با اندام سیبی شکل: بهتر است شلوارهایی را انتخاب کنند که در قسمت کمر کشی داشته باشند و یا با کمربند فیکس شوند. همچنین، انتخاب رنگ‌های تیره‌تر و طرح‌های ساده می‌تواند به لاغرتر نشان دادن اندام کمک کند.

افراد با اندام گلابی شکل: می‌توانند از شلوارهای مام استایل با رنگ‌های روشن‌تر و طرح‌های شاد استفاده کنند. همچنین، انتخاب جیب‌های بزرگ در قسمت پشت شلوار، می‌تواند به برجسته‌تر نشان دادن باسن کمک کند.

افراد با اندام مستطیلی شکل: بهتر است شلوارهایی را انتخاب کنند که در قسمت کمر فیت باشند و در قسمت ران‌ها کمی آزادتر باشند. همچنین، انتخاب جیب‌های مورب در قسمت جلوی شلوار، می‌تواند به ایجاد انحنا در اندام کمک کند.

افراد با اندام ساعت شنی: خوشبختانه، شلوار زنانه مام استایل برای این فرم بدن به طور کلی مناسب است و می‌توان آن را با انواع مختلف لباس‌ها ست کرد.

برخی از ویژگی‌های بارز شلوار مام استایل

برخی از ویژگی‌های بارز شلوار مام استایل

شلوار زنانه مام استایل به دلیل فرم آزاد و راحت، برای اغلب فرم‌های بدن مناسب است. این شلوارها با داشتن فاق بلند و ساق‌های گشاد در قسمت بالا و مخروطی به سمت مچ پا، به تعادل تناسب اندام کمک می‌کنند. برخی از ویژگی‌های بارز شلوار مام استایل عبارتند از:

فاق بلند

این ویژگی باعث می‌شود تا شلوار در قسمت کمر فیت و در ناحیه شکم و ران‌ها آزادتر باشد، که برای افراد با فرم بدن سیب و گلابی ایده‌آل است.

ساق‌های گشاد در قسمت بالا

این نوع برش، پاها را صاف‌تر و بلندتر نشان می‌دهد و برای افراد با قد کوتاه مناسب است.

مچ‌های مخروطی

این ویژگی شلوار مام استایل باعث می‌شود تا شلوار در قسمت مچ پا جمع شود و به خوش‌فرمی ساق پا کمک کند.

برخی از ویژگی‌های بارز شلوار جین مام استایل رویال جین

پارچه جین مرغوب: رویال جین از جنس‌های مرغوب و باکیفیت برای تولید شلوارهای جین مام استایل خود استفاده می‌کند. این پارچه‌ها علاوه بر دوام بالا، لطیف و خنک نیز هستند و برای استفاده در فصول گرم سال مناسب هستند.

تنوع در رنگ و مدل: رویال جین شلوارهای جین مام استایل را در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف ارائه می‌کند تا شما بتوانید شلواری متناسب با سلیقه و نیاز خود را انتخاب کنید.

قیمت مناسب: با توجه به کیفیت بالای محصولات، شلوارهای جین مام استایل رویال جین قیمت مناسبی و ارزش خرید بالایی دارند.

نتیجه گیری شلوار جین مام استایل زنانه

شلوار جین مام استایل زنانه به دلیل فرم آزاد، راحت و خوش‌فرمی که دارد، به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های شلوار جین در بین خانم‌ها با سلیقه‌های مختلف و فرم‌های بدنی گوناگون تبدیل شده است. برند رویال جین با ارائه این شلوارها در رنگ‌ها، مدل‌ها و جنس‌های متنوع، انتخابی ایده‌آل برای خانم‌هایی است که به دنبال شلواری شیک، راحت و باکیفیت هستند.

رویال جین از جنس‌های مرغوب و باکیفیت برای تولید این شلوارها استفاده می‌کند و با توجه به این کیفیت، قیمت آنها نیز بسیار مناسب است. لذا اگر به دنبال خرید شلوار جین جدید هستید، حتما شلوار جین مام استایل رویال جین را امتحان کنید.

سوالات متداول

شلوار جین مام استایل برای چه اندامی مناسب است؟

به دلیل فرم آزاد، برای اغلب فرم‌های بدن مناسب است؛ به خصوص برای افراد با اندام سیب، گلابی و مستطیلی ایده‌آل است.

مزایای شلوار جین مام استایل چیست؟

راحت و آزاد، مناسب برای انواع فرم بدن، استایل شیک و امروزی، کیفیت بالا و قیمت مناسب

این مقاله را به اشتراک بذارید